Contact

Jamila de Jong

Netwerk Wageningen
Voorzitter regionale VO-HO netwerken
jamila.dejong@wur.nl

Renée Prins

Netwerk Zuid-Holland
Vice-voorzitter regionale VO-HO netwerken

r.j.prins-1@tudelft.nl

Ange Taminiau

SLO
Secretaris regionale VO-HO netwerken
a.taminiau@slo.nl

Pieter Boerman

Agnes Kemperman


Netwerk Amsterdam

a.e.kemperman@vu.nl

Berenice Michels


Netwerk Utrecht

b.i.michels@uu.nl

Barbara Evertsen


Netwerk Arnhem-Nijmegen
barbara.evertsen@ru.nl

Renske de Jonge


Netwerk Noord
r.m.de.jonge@rug.nl

Rachelle van Haaften

Jacqueline Hoornweg

Mandy Stoop


Netwerk Brabant

mandy.stoop@fontys.nl